مهر روز

با سلام

توجه خودم رو به چند نکته جلب میکنم.

اول از همه: تقریبا این وبلاگ خواننده ای نداره و تنها خوانندۀ اون خود بنده هستم.

دوم از همه: تجربه نشون داده که تلاش بنده برای وبلاگ نویسی مستمر معمولن به بی ثمر خواهند ماند اما من از تکاپو نخواهم افتاد.
سوم از همه: چون اولش گفتم که من چند تا نکته دارم  و معمولا چند تا بیشت از دوتاست، لازم بود که این نکته سوم هم وجود داشته باشه.
اما بریم سر اصل مطلب.
اسم وبلاگ به هر دلیل درست یا غلطی مهرروز انتخاب شد. این انتخاب خود بنده بود و بهش افتخار هم میکنم و دلیلی نداره که عوض بشه. همچنین بنده باید عرض کنم که با توجه به اینکه امروز تصمیم گرفتم که مجددا وبلاگ بنویسم و دیدم ای بابا! همین امروز تقریبا اول مهره، خیلی خوشال شدم.
اول مهر هم کلا روز جالبیه چون تقریبا که نه دقیقا دو روز بعد از تولد من محسوب میشه. همینطور تقریبا در ایامیه که وسط ساله. این برای من کلا نکته جالبیه.
حالا اینکه تصمیم دارم اینجا چه چیزایی بنویسم هم احتمالا بر خواهد گشت به اتفاقاتی که خواهد افتاد. هر روز حتما یک عکس هم خواهیم داشت که البته اصلا نیازی نداره که مربوط به همین امروز یا همین مطلب باشه. مثلا همین عکس پایین که مال هفته پیشه که بنده خوابم گرفته بود و پشم میزم خیلی شیک خوابیدم. همونطور که در تصویرهم پیداست، پام روی میزه و جورابی به پامه که خیلی دوسش دارم. 
با تشکر
راستی این فوت وبلاگ هم متاسفانه مثل خیلی چیزای دیگش اصلا باب میل بنده نیست که دیگه خلاصه خودتون ببخشید. 

یک دیدگاه برای “مهر روز”

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.